Topenáři
a topenářské práce

plynové topení Servisko plynové topení Servisko
 

Topenářské práce

Provádíme veškeré topenářské práce. Poradíme vám s každým problémem a vyřešíme problémy s topením. Jsme topenáři, postaráme se o vaše podlahové vytápění, radiátory, rozvody topení. Zrealizujeme také celý proces instalace, kdy vám sestavíme návrh topného systému, spočítáme požadovaný výkon, po domluvě topení přivezeme, poradíme s umístěním radiátorů, nainstalujeme a zkontrolujeme jeho funkčnost. Následně nabízíme i jeho potřebné opravy, servis a údržbu. Pracujeme 24/7, takže naše služby si můžete objednat v kteroukoli denní i noční dobu na telefonním čísle 772 000 500. Neváhejte se na nás obrátit také s přípojkou plynu.

Kde a pro koho děláme topenářské práce

Zavolejte si nás do bytu, domu, rodinné vilky, do firmy, státní instituce nebo i školy, školky. Topenářské práce umíme v jakémkoli objektu. Přijedeme za vámi do vesnic i měst ve východních Čechách, pohybujeme se kolem Hradce Králové, Krkonoš, Liberce a jezdíme i do Prahy.

Proplachy

Nabízíme proplachy topných systému, které zajistí jejich bezproblémový chod. Díky proplachům chráníte celý systém a jeho funkčnost, šetříte peníze za zbytečné náklady na vytápění a případné poruchy a zvyšujete účinnost topení. Zvýší se totiž průtok, výkon, efektivita a prodlouží životnost topných těles.

    Při proplachu se provádí:
  • čištění zanesených trubek,
  • dezinfekce rozvodů pitné vody,
  • kontrola těsnosti rozvodů,
  • vystavení potřebných protokolů.

K proplachu nabízíme také bezplatnou kontrolu celého topného systému, jeho regulaci a případně potřebné opravy. Podívejte se na náš článek, jak celý proces čištění trubek funguje.

Potřebujete poradit s plynovým topením, zajistit jeho montáž či proplach? Kontaktujte nás.