Instalatérské práce

Čistíme kanalizace, staráme se o rozvody vody v domě a stoupačky. Řešíme ucpané odtoky umyvadel, dřezů i záchodů. Provádíme revize a kamerové prohlídky. Ve svém oboru máme více než 30 let praxe a nabízíme tak efektivní instalatérské práce.

instalaterství Servisko instalaterství Servisko
 

Naše služby

Nabízíme veškeré instalatérské a topenářské práce, na které si jen vzpomenete. Poradíme si s rozvody vody, vyměníme bojlery, sprchové kouty či záchody, vyčistíme odpady, zajistíme prohlídky pomocí moderních kamer či rozvod vody po zahradě. Naše instalatérská pohotovost pracuje 24/7, je možné se na nás obrátit kdykoliv na čísle 772 000 500.

Rozvody vody

Věnujeme se také vodovodnímu potrubí. Zajistíme pro vás kanalizační přípojku a následně rozvody vody v rodinném domě nebo na zahradě. Naše instalatérské služby zahrnují:

  • dodání a montáž potrubí,
  • rozvody vody v souladu s normami a postupy,
  • případné opravy.

Výměny bojlerů a ohřívačů vody

Ať už se jedná o průtokové ohřívače vody či jejich kombinované verze, poradíme si s každým problémem. Zajišťujeme nejen výměnu bojlerů a jejich servis, ale poradíme také s výběrem a následným uvedením do provozu.

Čištění kanalizace a odpadů

Kanalizaci je třeba čas od času zkontrolovat a nechat vyčistit dříve, než se zanese. Zajistíme nejen to, ale umíme opravit i následné závady a provést celkovou renovaci kanalizace. Naší specializací jsou:

  • revize kanalizace
  • čištění tlakovou vodou,
  • frézování kanalizace,
  • odsávání kalu či vody,
  • detekce úniků vody,
  • opravy odpadů.

Kamerové prohlídky

Díky trasovacímu zařízení dokážeme najít kanalizaci a následně ji zrevidovat bez bourání a výkopových prací. Moderní vybavení nám umožňuje se dostat i do těch nejmenších průměrů a detekovat případné problémy. Zjistíme také délku, polohu a stav celé kanalizace.

Poradíme si s jakýmkoliv problémem či poruchou, na všem se s vámi domluvíme. Volejte 772 000 500.

Kde a pro koho děláme instalatérské práce

Instalatérské práce umíme v jakémkoli objektu. Přijedeme za vámi do vesnic i měst ve východních Čechách, zejména okolo Hradce Králové, Náchoda nebo Liberce. Fungujeme i pro celý Středočeský kraj a Prahu. Zavolejte si nás do bytu, domu, rodinné vilky, do firmy, státní instituce nebo i školy, školky. Jsme tu pro vás nonstop.